Dziś mamy 20 kwietnia 2021, wtorek, imieniny obchodzą:
17 października 2018

Altana stanęła w ogniu

fot. OSP Brzoza

fot. OSP Brzoza

17 października o godzinie 12:52 zastęp GBA został zadysponowany do Brzozy na ul. Powstańców Wielkopolskich. Powodem alarmu była paląca się altanka z ławkami do grillowania – informują strażacy z OSP Brzoza.

- Po dojeździe na miejsce zastaliśmy drewnianą konstrukcję objętą płomieniami. Z uwagi na gęstą zabudowę istniało niebezpieczeństwo, że ogień obejmie sąsiedni budynek mieszkalny oraz garaże i budynki stolarni – relacjonują przebieg zdarzenia. Strażacy gasili palący się obiekt oraz ochraniali budynki przyległe. - W wyniku wysokiej temperatury uszkodzeniu uległy rynny i podbitka w budynku mieszkalnym. Z tego powodu użyto kamerę termowizyjną, aby wykluczyć ewentualne zarzewia ognia pod pokryciem dachowym – wyjaśniają druhowie OSP Brzoza.

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!