Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:
20 października 2021

Groźny pożar samochodu. Długa walka strażaków z żywiołem

fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko

fot. Pomoc Drogowa Bydgoszcz 24h Andruszczenko

Wczoraj, 19 października doszło do groźnego zapalenia się samochodu dostawczego w# Bydgoszczy na ulicy Fordońskiej.

Zgłoszenie o wybuchu pożaru dotarło do straży pożarnej o 16:06. W momencie przybycia na miejsce zdarzenia służby zastały samochód dostawczy w ogniu. Płomień tak się rozwinął, że strażakom zajęło wiele minut by zażegnać zagrożenie.

Do gaszenia pojazdu zostały wysłane dwa zastępy w postaci Jednostek Ratowniczo Gaśniczych nr. 1 oraz 2. Dzięki staraniom strażaków udało się uniknąć większego nieszczęścia. Szczęśliwie nikt nie został poszkodowany.

Oficer prasowy KMPSP w Bydgoszczy st. kpt. Karol Smarz stwierdził, że przyczyną zajęcia się samochodu dostawczego była wada pojazdu. Zapaliła się komora silnika.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!