Dziś mamy 9 sierpnia 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
23 listopada 2021

Kolejne wygrane UKS TOP II i UKS TOP III. Rozgrywki ligowe w Ping-Ponga

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

19 i 20 listopada 2021 r. swe kolejne mecze rozegrały drużyny ligowe# UKS Top Solec Kujawski.

W piątek meczu Ligi Młodzieżowej UKS Top podjął drużynę LUKS III Chełmno. Goście mimo bardzo młodego wieku dysponują już niezłymi umiejętnościami jednak siła doświadczenia soleckich zawodników spowodowała, iż wygrali ten mecz 16:2. Punkty dla UKS Top III zdobyli: Marysia Klepacz, Kacper Kozak i Nikodem Waldowski – po 4, Bartek Maciejewski – 2 oraz deble: Kacper Kozak / Marceli Przybylski i Nikodem Waldowski / Marysia Klepacz. Po tej wygranej UKS Top uplasował się na czwartym miejscu w tabeli. Kolejny mecz rozegrany zostanie w Bydgoszczy z Emdekiem III.

W sobotę mecz na szczycie 6 ligi rozegrała druga solecka drużyna, podejmując Olimpię IV Grudziądz. Rozpoczęli od trzech wygranych, kolejny punkt dorzucając w grach deblowych, co dało im prowadzenie 4:2. Druga seria gier pojedynczych to znów trzy wygrane solecczan (prowadzili 7:3), zaś ósmy punkt zdobył lider zespołu Filip Strychalski Wynik końcowy 8:3 zapewnia UKS Top prowadzenie po pierwszej rundzie rozgrywek z dorobkiem 13 punktów. W siedmiu meczach zanotowali sześć wygranych i jeden remis. W rundzie rewanżowej solecka drużyna planuje utrzymać wysoką formę i uzyskać awans do ligi V. Punkty w meczu z Grudziądzem dla UKS Top II zdobyli: Filip Strychalski – 3, Mikołaj Bleja i Stanisław Kaczan – po 2 oraz debel Bleja / Strychalski.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0
udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!