02 czerwca 2026
Konferencja w Urzędzie Wojewódzkim okazją do wymiany doświadczeń
fot. Powiat Bydgoski
28 maja w Kujawsko-Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy odbyła się konferencja #poświęcona dostępności, prawom człowieka oraz przeciwdziałaniu wykluczeniu społecznemu.
Podczas wydarzenia Powiat Bydgoski reprezentowała Członek Zarządu Iwona Lichocka. Obecna była również Zastępca Wójta Gmina Osielsko Beata Polasik.
Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń, rozmów o dobrych praktykach oraz wspólnego poszukiwania rozwiązań wspierających osoby zagrożone wykluczeniem.
Podczas wydarzenia odbyła się także premiera filmu „Województwo Kujawsko-Pomorskie Równo Dostępne Dla Wszystkich”, pokazującego, jak krok po kroku budować region dostępny dla każdego mieszkańca.
Razem budujemy region otwarty i dostępny dla wszystkich.
materiał: Powiat Bydgoski
Czytaj również
- Finał Turnieju BRD w Koronowie. Młodzież sprawdziła swoje umiejętności
- Zmiany na Orliku. Nowe wyposażenie i modernizacja w planach
- Najlepsi policyjni patrolowcy zmierzyli się w wojewódzkim finale
- Starosta Bydgoski uczestniczył w Konwencie Powiatów w Chełmnie
- Wzmożone kontrole na drogach. Policja apeluje o ostrożność

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!