Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:
22 października 2021

Nagrobek na cmentarzu obrzucony kostką brukową. Policja prosi o pomoc

fot. archiwum

fot. archiwum

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie proszą o# kontakt świadków bądź osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o osobie bądź osobach mogących mieć związek z uszkodzeniem nagrobka na cmentarzu.

Policjanci z bydgoskiego Błonia prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia nagrobka znajdującego się na terenie cmentarza przy ul. Lotników 2 w Bydgoszczy. Zdarzenie miało miejsce w okresie od 09 do 16 lipca 2021 r. Wówczas nieustalony sprawca bądź sprawcy uszkodzili nagrobek poprzez obrzucenie go kostką brukową. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do ich ustalenia.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ul. Broniewskiego 12 lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 13 64, a także całodobowo pod numerami 47 751 13 59 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. III E- 5037/21.

Materiał: KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!