Dziś mamy 2 października 2023, poniedziałek, imieniny obchodzą:
15 września 2022

Policjant złapał osobę poszukiwaną listem gończym. Był z psem na spacerze

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Nieoczekiwany obrót przybrał spacer policjanta z Wydziału Kryminalnego z# komisariatu na bydgoskim Błoniu, który będąc w czasie wolnym od służby zwrócił uwagę na mężczyznę w parku. Jego wizerunek odpowiadał temu z listu gończego, który trafił do jednostki z bydgoskiego sądu. Nie mylił się. Poszukiwany 62-latek jest już w areszcie.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek (09.09.2022) około godziny 19:50. Naczelnik Wydziału Kryminalnego komisariatu na bydgoskim Błoniu, będący w czasie wolnym od służby, był na wieczornym spacerze z psem. Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie fakt, że chwilę później potwierdziło się, iż policjantem jest się zawsze, również w czasie wolnym od służby.

Policjant podczas spaceru zwrócił uwagę na mężczyznę idącego przez park przy ul. Dmowskiego w Bydgoszczy. Jego wizerunek znał z listu gończego wystawionego przez bydgoski sąd. Nie zwlekając najpierw poinformował o tym dyżurnego jednostki, który na miejsce skierował patrole, a sam poszedł za 62-latkiem i zatrzymał go na ul. Abrahama.

Przybyły na miejsce patrol przewiózł mężczyznę do jednostki celem wykonania dalszych czynności. Finalnie 62-latek trafił do Aresztu Śledczego w Bydgoszczy.

Materiał: kom. Lidia Kowalska – Zespół Prasowy KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!