Dziś mamy 24 października 2021, niedziela, imieniny obchodzą:
11 października 2021

Pracowity dzień dla strażaków. Dwa zgłoszenia w jednym mieście

fot. archiwum

fot. archiwum

W piątek 8 października jedna z jednostek OSP otrzymała dwa zgłoszenia dotyczące pożarów na terenie# Solca Kujawskiego.

Pierwszym przypadkiem był pożar na terenach ogrodów działkowych przy ulicy Średniej. Zgłoszenie zostało przyjęte o godzinie 8:55. Ogień pojawił się nieopodal jednego z domów jednorodzinnych. Zapaliła się kotłownia. W momencie przybycia odpowiednich służb zagrożenie zdążyło się rozwinąć. Pożar szczęśliwie udało się ugasić przy pomocy jednego prądu wody.

Szkody materialne dla właściciela lokum są dosyć poważne. W rekompensacie za te szkody Burmistrz Miasta i Gminy zjawiła się na miejscu zdarzenia i zaproponowała mu mieszkanie zastępcze.

Jeszcze tego samego dnia o 20:12 ta sama jednostka otrzymała zgłoszenie o pożarze z monitoringu ppoż. Zasygnalizował, że wybuchł pożar w jednym z hotelów w Solcu Kujawskim. Na szczęście okazało się, że alarm był fałszywy.

Przy gaszeniu pożaru uczestniczyła jednostka OSP z Solca Kujawskiego. Wsparł ją jeden zastęp z JRG SP PSP Bydgoszcz.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!