Dziś mamy 10 grudnia 2023, niedziela, imieniny obchodzą:
02 listopada 2022

Wiesława Majecher-Karwowska laureatką tytułu „Patron bezpiecznych dróg 2022”

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Inz. Wiesława Majcher-Karwowska z Wydziału Ruchu Drogowego KWP w# Bydgoszczy została laureatką tytułu honorowego „Patron Bezpiecznych Dróg 2022”. Na co dzień nasza Koleżanka realizuje zadania, związane m.in. z opiniowaniem projektów zmian stałych i czasowych organizacji ruchu na drogach wojewódzkich, krajowych i autostradach, przebiegających przez nasze województwo. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

27 października w Warszawie w siedzibie Naczelnej Organizacji Technicznej odbył się IV Ogólnopolski Konwent pt.: „Współpraca międzysektorowa i innowacje na rzecz bezpieczeństwa drogowego”, którego organizatorem była Fundacja „Nadzieja” Osób Poszkodowanych w Wypadkach Drogowych OPP. Podczas uroczystej gali, stanowiącej jeden z elementów przedsięwzięcia, wręczono certyfikaty i statuetki podmiotom, działającymi na rzecz poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego, które jednocześnie przyczyniają się do minimalizowania problemu wypadków komunikacyjnych. Tegoroczną laureatką tytułu honorowego „Patron Bezpiecznych Dróg 2022” została Pani mgr inż. Wiesława Majcher-Karwowska, na co dzień pracująca w Wydziale Ruchu Drogowego KWP w Bydgoszczy. Nasza Koleżanka realizuje zadania związane m.in. z opiniowaniem projektów zmian stałych i czasowych organizacji ruchu na drogach wojewódzkich, krajowych i autostradach, przebiegających przez nasze województwo. Do wyróżnienia nominował Ją Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów osobistych oraz zawodowych.

Materiał: mł. insp. Maciej Zdunowski – KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 2 1

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!