Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:
15 września 2022

Wspólne działania policji i straży ochrony kolei. Kontrolowali skupy złomu

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Wczoraj (13.09.2022) dzielnicowy z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny, który# na co dzień pełni służbę na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei kontrolował punkty skupu złomu na podległym terenie.

Skupy kontrolowane były pod kątem legalności prowadzonej działalności, a także ujawnienia elementów infrastruktury kolejowej, które mogły pochodzić z przestępstwa i być przekazywane do sprzedaży.

Ponadto przeprowadzono rozmowy z właścicielami punktów na temat konsekwencji prawnych grożących za przyjmowanie skradzionych przedmiotów.

W dalszej części służby funkcjonariusze dokonali kontroli szlaków kolejowych pod kątem stanu technicznego i prawidłowego oznakowania na trasie Emilianowo – Nowa Wieś Wielka, Nowa Wieś Wielka – Brzoza oraz Nowa Wieś Wielka – Tarkowo Dolne.

Wspólne działania mundurowych będą z całą pewnością kontynuowane.

Materiał: KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!