USTALENIA POLICJI
Wypadek na wiadukcie. Poszkodowany motocyklista zabrany do szpitala
fot. OSP Wtelno
W sobotę, 16 maja o godzinie 14:20 dyżurny KM PSP w Bydgoszczy otrzymał zgłoszenie # o zdarzeniu drogowym z udziałem motocyklisty.
Służby ratunkowe zostały zadysponowane na drogę wojewódzką nr 244 w Bożenkowie, gdzie na wiadukcie nad trasą S5 doszło do groźnego zdarzenia z udziałem motocyklisty.
Po dotarciu na miejsce strażacy zastali kierującego jednośladem, który w wyniku upadku doznał obrażeń i wymagał pomocy medycznej. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, udzielili wsparcia poszkodowanemu oraz zadbali o bezpieczeństwo ruchu drogowego w rejonie prowadzonych działań.
Na miejsce zadysponowany został również Zespół Ratownictwa Medycznego, który po przebadaniu motocyklisty podjął decyzję o przewiezieniu go do szpitala na dalszą diagnostykę i leczenie.
W trakcie działań występowały utrudnienia w ruchu. Okoliczności oraz przyczyny zdarzenia wyjaśniali funkcjonariusze policji pracujący na miejscu.
Jak ustalili przybyli na miejsce policjanci, motocyklista a tym samym 48-letni sprawca kolizji nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Policjanci skierowali wniosek o ukaranie do sądu - poinformował mł. asp. Jakub Skrzypek - p.o. oficera prasowego KMP w Bydgoszczy.
Galeria
Czytaj również
- Zrywał łańcuszki kobietom i okradł seniora. 32-latek aresztowany
- Zderzenie dwóch osobówek. Na miejscu pracowały służby
- Listy gończe i nakazy doprowadzenia. Zatrzymano 15 osób poszukiwanych
- Ponad tysiąc przekroczeń prędkości w rejonie przejść dla pieszych
- Sprawdzili tysiące adresów. Poszukiwani zatrzymani również w regionie

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!