Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:

Na sygnale

29 września 2022 0

Policjanci złożyli ślubowanie. Nowi mundurowi zasilą komisariaty

Wczoraj w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. W szeregi kujawsko-pomorskiej policji wstąpiło 47 funkcjonariuszy. Uroczystość uświetnił swoją obecnością Wojewoda Kujawsko-Pomorski.

(czytaj więcej)
29 września 2022 0

Wyłapali 142 wykroczenia. Podsumowano działania „NURD” w powiecie

Wczoraj (28 września) bydgoscy policjanci prowadzili# działania pn. „Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego " w ramach działań ogólnopolskich. Mundurowi zwracali szczególną uwagę na wszelkie wykroczenia w ruchu drogowym, które wpływają na bezpieczeństwo pieszych i rowerzystów.

(czytaj więcej)
29 września 2022 0

Jechał 117 km/h przez miasto. Policja zabrała motocykliście prawo jazdy

Policjanci z bydgoskiej „drogówki” zatrzymali kolejne prawo jazdy za# przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. 25-latek pędził ulicą Fordońską 117 km/h. Stracił prawo jazdy na 3 miesiące. Został ukarany mandatem w wysokości 2000 złotych oraz 14 punktami karnymi.

(czytaj więcej)
28 września 2022 0

Złodzieje schowali łup w torbie na jedzenie. Próbowali spieniężyć złom

Bydgoscy wywiadowcy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy dokonali kradzieży# miedzianych elementów. Podejrzani, by nie wzbudzać podejrzeń, łup przenosili w torbie do przewożenia żywności. Obaj odpowiedzą za kradzież, a jeden z nich dodatkowo za posiadanie narkotyków.

(czytaj więcej)
28 września 2022 0

Ukradł z kolegą rower. Jego twarz zarejestrował monitoring

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie zwracają się z# prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na filmie oraz zdjęciach. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobie lub osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
27 września 2022 0

Policja poszukuje mężczyznę. Wszedł do sklepu i ukradł tablet

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Śródmieście zwracają się z# prośbą o pomoc w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje o osobach mogących mieć związek z przestępstwem, proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

(czytaj więcej)
27 września 2022 0

Wylegitymowanie skończyło się na areszcie. Znaleźli 130 g narkotyków

Patrol z bydgoskiego Śródmieścia zatrzymał 22-latka #podejrzanego o posiadanie znacznych ilości narkotyków. Policjanci znaleźli przy nim i w mieszkaniu amfetaminę, marihuanę oraz 50 sztuk tabletek morfiny. Mężczyzna decyzją sądu został aresztowany na najbliższe trzy miesiące.

(czytaj więcej)
27 września 2022 1

Zderzenie osobówki z ciężarówką. Przyleciał LPR

Ciężarówka zderzyła się z osobówką. W wyniku zdarzenia kierowca samochodu osobowego był zakleszczony w pojeździe. Konieczna była pomoc śmigłowca LPR.

(czytaj więcej)
22 września 2022 0

Regularnie okradali firmę z paliwa! Usłyszeli 23 zarzuty kradzieży

23 zarzuty kradzieży paliwa usłyszeli dwaj mężczyźni zatrzymani przez# koronowskich policjantów. Pokrzywdzony dopiero od policjantów dowiedział się, że wielokrotnie został okradziony na łączną kwotę niemal 14 tysięcy złotych.

(czytaj więcej)
22 września 2022 0

19-latka wjechała osobówką pod tramwaj! Otrzymała skierowanie do sądu

21 września około godz. 14:40 samochód osobowy wjechał „pod koła” tramwaju# przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy.

(czytaj więcej)
22 września 2022 0

Areszt za posiadanie speeda. Bydgoszczance grozi 10 lat więzienia

Na trzy miesiące do aresztu trafiła bydgoszczanka podejrzana o# posiadanie znacznych ilości narkotyków. Taką decyzję podjął sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy. Na trop 37-latki wpadli policjanci z bydgoskiego wydziału narkotykowego. Funkcjonariusze w jej mieszkaniu zabezpieczyli amfetaminę.

(czytaj więcej)
21 września 2022 0

Road Safety Days w powiecie bydgoskim. Nagradzano za przepisową jazdę

W dniach 16-22 września 2022 r., w czasie trwania# Europejskiego Tygodnia Mobilności, we# wszystkich europejskich krajach prowadzona jest# akcja pod nazwą Road Safety Days (Dni bezpieczeństwa ruchu drogowego). Włączyli się w nie również policjanci z koronowskiego komisariatu.

(czytaj więcej)
21 września 2022 0

Pożar samochodu osobowego. Użyto kamery termowizyjnej

Wczoraj po godz. 10:00 straż pożarna została zadysponowana do# pożaru samochodu osobowego nieopodal stacji paliw w Makowiska, przy drodze DK10.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Policja złapała dwóch kierowców pod wpływem. Skontrolowano ponad 700 kierowców

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie skontrolowali# 724 kierujących. Wszystko w ramach przeprowadzonych działań weekendowych „Bezpieczny Weekend”. Dwóch kierujących straciło prawo jazdy, gdyż jeden jechał autem w stanie nietrzeźwości, natomiast drugi pod wpływem środka odurzającego.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Blisko kilogram narkotyków zabezpieczony przez policję!

Śródmiejscy kryminalni zatrzymali 26-latka trudniącego się procederem narkotykowym. W mieszkaniu oraz na strychu użytkowanym przez niego policjanci zabezpieczyli blisko kilogram zabronionych substancji. Sąd aresztował go na trzy miesiące.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Akcja bydgoskich dyżurnych uratowała mężczyźnie życie!

Szybkie i sprawne działanie zespołu dyżurnych być może uratowało życie# lub zdrowie mieszkańcowi województwa zachodnio-pomorskiego. Mężczyzna zasłabł za kierownicą auta na drodze S-5. Funkcjonariusze namierzyli jego dokładne miejsce położenia i wysłali tam pomoc.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Przekroczył dozwoloną prędkość o ponad 100 km/h! Słono za to zapłacił

Bydgoscy policjanci z grupy „SPEED” zatrzymali łamiącego przepisy drogowe kierowcę# audi. Mężczyzna ignorował znaki mówiące o dozwolonej prędkości i jechał zbyt szybko. Policyjna kontrola zakończyła się dla niego mandatem w wysokości 2500 złotych i 10 punktami karnymi.

(czytaj więcej)
20 września 2022 0

Pożar na terenie ogrodów działkowych. Ogień strawił budynek

W Mrucinie wybuchł pożar na terenie rodzinnych ogrodów działkowych. Doszczętnie# spłonął domek letniskowy.

(czytaj więcej)
16 września 2022 0

Rodzeństwo wpadło w ręce policji. Trafiło do odpowiednich placówek

Bydgoscy „wywiadowcy” zatrzymali 16-latka, za którym były prowadzone poszukiwania# opiekuńcze. Nastolatek wpadł podczas legitymowania. Dodatkowo funkcjonariusze zatrzymali jego 20-letnią siostrę, która przyszła do komisariatu potwierdzić tożsamość brata. Kobieta była poszukiwana do odbycia kary aresztu.

(czytaj więcej)
16 września 2022 0

Przewrócona ciężarówka na S5. Są utrudnienia na drodze (ustalenia)

Dzisiaj rano samochód ciężarowy przewrócił się na drodze ekspresowej nr 5 na pas zieleni i bariery drogowe. Kierowca został przewieziony do szpitala.

(czytaj więcej)
15 września 2022 0

Wspólne działania policji i straży ochrony kolei. Kontrolowali skupy złomu

Wczoraj (13.09.2022) dzielnicowy z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny, który# na co dzień pełni służbę na terenie Gminy Nowa Wieś Wielka, wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei kontrolował punkty skupu złomu na podległym terenie.

(czytaj więcej)