Dziś mamy 24 czerwca 2021, czwartek, imieniny obchodzą:

Sport

04 listopada 2018 0

Fitnesski wzbudziły aplauz

Podczas turnieju zapaśniczego w Osielsku specjalny pokaz zaprezentowały zawodniczki sekcji fitness klubu WKS „O.R.I.” w Kruszynie Krajeńskim.

(czytaj więcej)
19 października 2018 0
Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego

Piłkarze z SP Koronowo tryumfują!

W czwartek, 18 października na obiektach Orlik w Solcu Kujawskim rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej (roczniki 2003-2005).

(czytaj więcej)
18 października 2018 0

Igrzyska Dzieci

17 października 2018 r. na boisku piłkarskim w Łochowie rozegrano Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w piłce nożnej chłopców w ramach# Igrzysk Dzieci (roczniki 2006 i młodsi). Do rywalizacji przystąpiło siedem zespołów z: Sicienka, Brzozy, Osielska, Borówna, Nowej Wsi Wielkiej, SP 2 Koronowa i Łochowa.

(czytaj więcej)
11 października 2018 0

Wojciechowscy ponownie najszybsi w Polsce

Uprawianie sportu i zdobywanie licznych medali to nie tylko przywilej młodych ludzi. O tym fakcie wielokrotnie przekonują nas# mieszkańcy Brzozy Małgorzata i Eugeniusz Wojciechowscy, którzy startują w zawodach lekkoatletycznych rangi Mistrzostw Polski mając 58 lat. Tylko w tym roku zdobyli kilkanaście medali mistrzowskich w tym dwa tytuły Mistrza Polski w kategorii Masters.

(czytaj więcej)

Pobiegli, aby promować trzeźwość

Tradycyjnie w trzeci weekend września w Brzozie wystartował już po raz XII Festiwal Sportowo -Turystyczny.

(czytaj więcej)
06 września 2018 0
AF Brzoza – KS Brzoza 2:4 (2:0)

Historyczne derby Brzozy

Ponad stu kibiców oklaskiwało dwie drużyny z Brzozy, które po raz pierwszy zmierzyły się w meczu derbowym.# Niespodzianki nie było, gdyż wygrał wyżej notowany Klub Sportowy, pokonując Akademie Futbolu.

(czytaj więcej)