Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
20 września 2022

Policja spotkała się z przedszkolakami. Wyjaśnili zasady bezpieczeństwa

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny odwiedzili dzieci z Przedszkola Samorządowego "Jarzębinka" w Brzozie. Spotkanie miało na celu zapoznanie dzieci z pracą policjanta oraz podstawowymi zasadami bezpieczeństwa.

Policjanci omówili podstawowe zasady, które pomogą zapewnić maluchom bezpieczeństwo podczas pokonywania codziennej drogi do przedszkola i domu oraz zabawy na dworze.

Przedszkolaki przede wszystkim uczyły się jak bezpiecznie poruszać się po drodze na specjalnie przygotowanym przejściu z sygnalizacją, który zakupił dla dzieci Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Wielkiej. Podczas zajęć z dziećmi nie zabrakło informacji na temat kontaktu z osobami obcymi.

Na zakończenie każdy uczestnik spotkania otrzymał na pamiątkę model pojazdu służb ratunkowych do składania.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 4 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!