Dziś mamy 24 maja 2022, wtorek, imieniny obchodzą:

Co, gdzie, kiedy?


Szanowni Czytelnicy! - przekazujemy Wam nowe narzędzie do lepszej współpracy i komunikowania się z portalem.


Teraz możecie w łatwy sposób informować nas o planowanych wydarzeniach w Waszych miejscowościach, szkołach czy parafiach.


Mamy nadzieję, że korzystanie z formularza Zgłoś wydarzenie nie sprawi nikomu kłopotu, stąd nasza prośba - wysyłajcie do nas wiadomości, o których będziemy mogli napisać.

*

Foto i wideo można przesyłać pojedynczo (najlepiej w formatach .jpg, .wmv, .flv) lub spakowane jako archiwum .zip albo .rar. Wielkość pliku nie może przekraczać 64 MB

Formularz wysłany, dziękujemy!
Wypełnij wymagane pola!

21 maj 2022 0

Wraca „Rowerowa Stolica Polski”

Już teraz możecie przystąpić do oficjalnej rozgrzewki przed czerwcowymi zmaganiami w# Rowerowej Stolicy Polski. Wsiądź na rower i wykręć kilometry. Udział w rozgrzewce nieco różni się od wyzwania.

(czytaj więcej)
31 maja 2022 0

Konkurs „Najpiękniejsze Miejsce w Powiecie Bydgoskim”

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy zorganizowało konkurs dla# młodych fotografów pt. „Najpiękniejsze Miejsce w Powiecie Bydgoskim”.

(czytaj więcej)
31 maja 2022 0

Konkurs na „Plakat Promujący Odnawialne Źródła Energii”

Aby podnieść świadomość ekologiczną wśród dzieci i młodzieży, starostwo powiatowe w# Bydgoszczy organizuje konkurs plastyczny „Plakat Promujący Odnawialne Źródła Energii”.

(czytaj więcej)
30 czerwiec 2022 0

Konkurs na „Najpiększniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim”

Uprzejmie informujemy, że Starostwo Powiatowe w# Bydgoszczy, wzorem lat ubiegłych, organizuje w roku bieżącym XXI edycję konkursu na „Najpiękniejszy Ogród w Powiecie Bydgoskim”.

(czytaj więcej)
1 sierpień 2022 0

„Zabytki Powiatu Bydgoskiego w filmie i w fotografii”

Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy - Wydział Promocji, Kultury i Sportu, zaprasza do# wzięcia udziału w nowej odsłonie I edycji konkursu pn. „Zabytki Powiatu Bydgoskiego filmie i w fotografii”.

(czytaj więcej)