Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
09 lutego 2024

Bezpieczne ferie. Profilaktycy z Wyżyn w Brzozie

fot. Gmina Nowa Wieś Wielka

fot. Gmina Nowa Wieś Wielka

W ramach programu „Kręci mnie bezpieczeństwo” profilaktycy z komisariatu na bydgoskich# Wyżynach, Anna Noworyta i młodszy aspirant Michał Nowakowski, spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Brzozie.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas I - III, którzy mieli możliwość wysłuchania prelekcji na temat zasad bezpieczeństwa podczas wyczekiwanych przez nich ferii zimowych.

Dużą część spotkania poświęcono bezpieczeństwu w domu oraz ruchu drogowym, a także w miejscach wypoczynku. Nie zabrakło informacji dotyczących numeru alarmowego i kontaktu z osobami obcymi. Uczniowie bardzo chętnie brali udział w spotkaniu.

Podczas wizyty zachęcano uczniów do udziału w konkursie plastyczno – filmowym „Śnieżny Dekalog” organizowanego w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo na stoku”.

Każdy uczestnik spotkania otrzymał element odblaskowy przekazany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Nowej Wsi Wielkiej.

Materiał: Gmina Nowa Wieś Wielka

Oceń artykuł: 3 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!