Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
17 kwietnia 2023

Mistrzostwa Polski. Marika Trela zdobywa brązowym medal

fot. GLUKS Invictus Sicienko

fot. GLUKS Invictus Sicienko

Marika Trela zdobywa brązowym medal Mistrzostw Polski juniorek w zapasach kobiet. Marika stoczyła 3 pojedynki (2 zwycięstwa i 1 porażka z późniejszą triumfatorką kat.wag. 65 kg)

Dla Mariki jest to 4 krążek rangi Mistrzostw Polski w dotychczasowych startach (U15- 2017r; U17- 2019; U17-2020r; U20- 2023r.)

Zuzanna Draus swój debiut w grupie wiekowej juniorek U20 rozpoczęła pewnym wyjściem na matę i prowadzenie 2:0 w pierwszej walce. Niestety efekt końcowy to 2 porażki i brak miejsca w strefie medalowej. Natomiast te 2 pkt okazaly się kluczowe w finalnym rozrachunku , ponieważ dały Zuzi 8 lokatę i cenne 7 pkt na konto klubu.

Podsumowując dziękujemy i gratulujemy zawodniczkom i trenerom za pierwsze w tym roku 16 punktów we współzawodnictwie dzieci i młodzieży.

Materiał: GLUKS Invictus Sicienko

Oceń artykuł: 23 23

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!