Dziś mamy 28 maja 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
18 października 2022

Mistrzostwa Województwa w Dobrczu. ZRYW z pierwszą lokatą

fot. UG w Dobrczu

fot. UG w Dobrczu

16 października odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko Pomorskiego w# Dobrczu. ULKS „ZRYW” Dobrcz zdobył podium w każdej kategorii.

Wszyscy zawodnicy ULKS "ZRYW" Dobrcz uzyskali świetne wyniki - żaden nie znalazł się niżej, niż na 4 miejscu, a w konkurencji klubowej "ZRYW" zdobył pierwsze miejsce. Dla zawodników ULKS "ZRYW" Dobrcz były to ostatnie zawody w sezonie 2022, który był udany jeżeli chodzi o konkurowanie na skale Polski. Zawodnicy z naszego klubu zdobyli wiele medali lub dyplomów na ogólnopolskich jak i lokalnych zawodach - serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Materiał: UG w Dobrczu

Oceń artykuł: 26 33

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!