Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
28 marca 2024

Nieodpłatne szkolenie. Stowarzyszenia zwykle i kluby sportowe

fot. Powiat Bydgoski

fot. Powiat Bydgoski

W dniu 27 marca 2024 roku, organizacje pozarządowe z terenu powiatu bydgoskiego #uczestniczyły w nieodpłatnym szkoleniu pn. „Stowarzyszenia zwykłe, uczniowskie kluby sportowe oraz kluby sportowe” zorganizowanym przez Wydział Promocji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Bydgoszczy.

Szkolenie poprowadził Pan Artur Gluziński - doświadczony trener z zakresu współpracy administracji publicznej z organizacjami
pozarządowymi. Wykładowca akademicki, autor książki na temat ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.
Ekspert oceny projektów realizowanych w ramach programów operacyjnych. Przeprowadził kilkadziesiąt szkoleń z zakresu współpracy administracji publicznej z organizacjami pozarządowymi.

Celem szkolenia było uzyskanie lub uaktualnienie wiedzy uczestników nt. stowarzyszeń zwykłych, uczniowskich klubów sportowych oraz klubów sportowych.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 7 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!