Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
09 listopada 2018

Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

9 listopada 2018 roku w Przedszkolu Samorządowym „Jarzębinka” w Brzozie odbyła się uroczystość z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Poprzedził ją blok tematyczny, podczas którego dzieci wzbogaciły swoje wiadomości o treści dotyczące naszej małej Ojczyzny Brzozy, poprzez nasz region Kujawy, a kończąc na naszym kraju Polsce. Celem tych działań było kształtowanie u dzieci świadomości swoich narodowych korzeni, aby maluchy myślały ciepło o swojej Ojczyźnie i z dumą o niej mówiły. Podczas uroczystości przedszkolaki recytowały patriotyczne wiersze, zatańczyły Kujawiaka, śpiewały piosenki o naszym pięknym kraju. Tego dnia dzieci wraz z uczniami SP w Brzozie o godz. 11.11 spotkały się na skwerze w Brzozie, gdzie wspólnie z radością i dumą odśpiewały hymn narodowy.

materiał: Przedszkole „Jarzębinka”

Oceń artykuł: 12 9

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Kalina, w dniu 13-11-2022 20:20:18 napisał:

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!