Dziś mamy 3 lipca 2022, niedziela, imieniny obchodzą:
09 listopada 2018

Przedszkolaki uczciły Święto Niepodległości

Fot. Powierzone

Fot. Powierzone

9 listopada 2018 roku w Przedszkolu Samorządowym „Jarzębinka” w Brzozie odbyła się uroczystość z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości.

Poprzedził ją blok tematyczny, podczas którego dzieci wzbogaciły swoje wiadomości o treści dotyczące naszej małej Ojczyzny Brzozy, poprzez nasz region Kujawy, a kończąc na naszym kraju Polsce. Celem tych działań było kształtowanie u dzieci świadomości swoich narodowych korzeni, aby maluchy myślały ciepło o swojej Ojczyźnie i z dumą o niej mówiły. Podczas uroczystości przedszkolaki recytowały patriotyczne wiersze, zatańczyły Kujawiaka, śpiewały piosenki o naszym pięknym kraju. Tego dnia dzieci wraz z uczniami SP w Brzozie o godz. 11.11 spotkały się na skwerze w Brzozie, gdzie wspólnie z radością i dumą odśpiewały hymn narodowy.

materiał: Przedszkole „Jarzębinka”

Oceń artykuł: 5 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!