Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
18 czerwca 2024

"Triathlon Mietków". Mistrzostwa Polski Policji

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

W ramach Triathlon Mietków odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na #dystansie 1/8 Ironman, które objęte zostały patronatem Komendanta Głównego Policji. W zawodach wzięli udział również dwaj nasi Koledzy. Obaj nie zawiedli, a wręcz możemy być z nich dumni.

Kom. Marek Kowalczyk z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy zdobył tytuł wicemistrza Polski na tym dystansie! Zawodnicy mieli do przepłynięcia 475 metrów, 22,5 kilometra jazdy rowerem oraz do przebiegnięcia 5,25 kilometra.

Mistrzem Polski został st. post. Bartosz Sarbak z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, a na trzecim miejscu podium uplasował się sierż. Piotr Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Natomiast wśród kobiet mistrzynią została asp. Katarzyna Sammler z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, druga była st. asp. Sylwia Szpocińska z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a trzecia st. post. Natalia Nikiel z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Materiał: KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 53 54

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!