Dziś mamy 22 października 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
18 czerwca 2024

"Triathlon Mietków". Mistrzostwa Polski Policji

W ramach Triathlon Mietków odbyły się Mistrzostwa Polski Policji w Triathlonie na #dystansie 1/8 Ironman, które objęte zostały patronatem Komendanta Głównego Policji. W zawodach wzięli udział również dwaj nasi Koledzy. Obaj nie zawiedli, a wręcz możemy być z nich dumni.

Kom. Marek Kowalczyk z Oddziału Prewencji Policji w Bydgoszczy zdobył tytuł wicemistrza Polski na tym dystansie! Zawodnicy mieli do przepłynięcia 475 metrów, 22,5 kilometra jazdy rowerem oraz do przebiegnięcia 5,25 kilometra.

Mistrzem Polski został st. post. Bartosz Sarbak z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, a na trzecim miejscu podium uplasował się sierż. Piotr Wiśniewski z Komendy Miejskiej Policji w Toruniu.

Natomiast wśród kobiet mistrzynią została asp. Katarzyna Sammler z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu, druga była st. asp. Sylwia Szpocińska z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, a trzecia st. post. Natalia Nikiel z Komendy Powiatowej Policji w Iławie.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Materiał: KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 113 116