Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
24 czerwca 2024

Wielki Wyścig Butelkowy. 15. edycja za nami

fot. Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

fot. Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Tegoroczny wyścig, będący częścią festiwalu Ster na Bydgoszcz 53N, 18E - przeszedł do# historii. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a szczególnie naszym pracownikom z "Budżetłódki" za ich wytrwałość i niesamowite zaangażowanie. Wasza determinacja i duch zespołowy były inspirujące!

Jak co roku ważnym elementem był recykling. Firmy biorące udział w wyścigu często same zbierały butelki na swoje łódki, co wspaniale podkreślało znaczenie segregacji śmieci i dbania o środowisko.

Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki również dołączył do tych działań, już teraz zbierając butelki na kolejną edycję wyścigu.

Wyścig po raz kolejny pokazał, że rywalizacja może iść w parze z troską o naszą planetę. Razem możemy wiele zdziałać dla środowiska, jednocześnie świetnie się bawiąc.

Do zobaczenia za rok!

Materiał: Kujawsko - Pomorski Urząd Wojewódzki w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 41 38

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!