Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:
28 października 2022

Jesienny Turniej Minisiatkówki w Koronowie. Jaki klub zwyciężył?

fot. UM w Koronowie

fot. UM w Koronowie

W minioną niedzielę w koronowskiej hali# MGOSiR odbył się Jesienny Turniej Minisiatkówki dziewcząt w kategorii dwójek zorganizowany przez KS Spartakus Koronowo. W turnieju zagrało 36 zespołów (tj. około 100 dziewczynek) z województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego.

Jak zawsze emocji nie brakowało ani zawodniczkom, ani trenerom jak i  zgromadzonym na trybunach rodzinom wiernie kibicującym swoim pociechom. Gościliśmy u siebie kluby: UKS Morena Miastko, Volleystal Grudziądz, Tucholanka Tuchola, Kamionka Kamień Krajeński, NTS Trójka Nakło, Joker Świecie, UKS ZSS Człuchów, Spartakus Lniano, UKS SP Owczarki.

Dziewczynki zostały podzielone na 6 grup, w których grały mecze system każdy z każdym. Następnie po rundzie eliminacyjnej trafiały do grup finałowych odpowiednio do zajętego przez siebie miejsca w grupie. W sumie rozegraliśmy 180 meczy, które sędziowały zawodniczki naszego klubu na co dzień grające w lidze wojewódzkiej młodziczek. Każdy zespół rozegrał w tym dniu 10 meczy.

Ostatecznie na podium stanęły :

  • UKS Morena Miastko 1
  • NTS Trójka Nakło 2
  • Volleystal Grudziądz 3

KS Spartakus Koronowo reprezentowały w sumie 4 zespoły, wszystkie dziewczęta zagrały na 100% i dały z siebie wszystko za co trenerzy są im wdzięczni i szkolimy się dalej. Tym razem nie udało się stanąć na podium, ale jeszcze mnóstwo turniejów przed nami.

Nagrody i medale wręczył uczestniczkom turnieju vice Burmistrz Koronowa Pan Piotr Kazimierski.

Materiał: UM w Koronowie

Oceń artykuł: 27 21

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!