Zarząd Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP. Zebranie w regionie
fot. Komenda Wojewódzka PSP w Toruniu
W niedzielę, 30 marca, w remizie OSP w #Dąbrowie Chełmińskiej miało miejsce ważne dla regionu wydarzenie, posiedzenie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku OSP RP woj. kujawsko-pomorskiego.
Uczestnikiem spotkania był m.in. kujawsko-pomorski komendant wojewódzki st. bryg. Rafał Świechowicz oraz Jego zastępca, st. bryg. Marek Rusoń.
Omówiono sprawy realizacji i planowania budżetu, stan prac na rzecz projektów UE dla jednostek OSP z terenu regionu, przywołano sprawy organizacji uroczystości Dnia Strażaka. Nadto poruszano kwestię wdrażania w życie Ustawy o ochronie ludności i obronie cywilnej.
Zebranie odbyło się na czele z Prezesem druhem Jarosławem Herbowskim. Udział w zebraniu wzięli znamienici goście, wśród nich Kujawsko-Pomorski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Rafał Świechowicz wraz ze swoim Zastępcą st. bryg. Markiem Rusoniem, Wójt Gminy Dąbrowa Chełmińska Pan Radosław Ciechacki, Dyrektor Wykonawczy Zarządu druh Piotr Tomaszewski oraz członkowie Zarządu Oddziału Wojewódzkiego.
Naszą jednostkę reprezentowali druh Mariusz Kozdroń, który wchodzi w stały skład Zarządu Oddziału Wojewódzkiego, Prezes naszej OSP druh Zbigniew Smarz oraz Naczelnik druh Karol Smarz, który przedstawił przybyłym na Zebranie krótką charakterystykę OSP Dąbrowa Chełmińska.
materiał: OSP w Dąbrowie Chełmińskiej
Galeria
Czytaj również
- Finał Turnieju BRD w Koronowie. Młodzież sprawdziła swoje umiejętności
- Zmiany na Orliku. Nowe wyposażenie i modernizacja w planach
- Najlepsi policyjni patrolowcy zmierzyli się w wojewódzkim finale
- Starosta Bydgoski uczestniczył w Konwencie Powiatów w Chełmnie
- Wzmożone kontrole na drogach. Policja apeluje o ostrożność

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad
Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.
Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!