Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:
11 lipca 2022

Letni Turniej Piłki Siatkowej. Pięć drużyn stoczyło zacięty pojedynek

fot. GOK w Nowej Wsi Wielkiej

fot. GOK w Nowej Wsi Wielkiej

Do rywalizacji w „Letnim Turnieju Piłki Siatkowej”, który odbył się# 10 lipca br. na boisku wielofunkcyjnym ORLIK w Nowej Wsi Wielkiej, przystąpiło pięć sześcioosobowych drużyn.

W takcie emocjonującego turnieju, obfity deszcz z gradem zarządził 20-minutową przerwę, po czym wyszło słońce i kontynuowano rozgrywki. Dzięki wielkim emocjom sportowym i dobrej zabawie, wszyscy uczestnicy mile spędzili niedzielne popołudnie. Każda drużyna została uhonorowana piłką do siatkówki. Nie zabrakło słodkiego poczęstunku. Na kolejny turniej  zapraszamy 24 lipca br. Drużyny rywalizować będą w piłce koszykowej. Pozdrawiamy Was serdecznie i zapraszamy do obejrzenia fotek z naszego obiektywu.

Materiał: GOK w Nowej Wsi Wielkiej

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!