Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:
29 września 2023

Najpiękniejszy ogród w powiecie bydgoskim. Reprezentantka gminy na podium

fot. Radosław Migdalski - Migdalski Radek- fotografia z pasją

fot. Radosław Migdalski - Migdalski Radek- fotografia z pasją

W czwartek 21.09.2023 r. w Zespół Szkół Agro-Ekonomicznych Karolewo wręczono nagrody za udział w konkursie „Najpiękniejszy ogród w powiecie bydgoskim”.

Przypominamy, iż jego pierwszy etap polegał na wyłonieniu przedstawicieli poszczególnych gmin. Wówczas zwyciężczynią i tym samym reprezentantką gminy Sicienko została pani Wiesława Krupa-Maćkowiak. Prowadzony przez nią ogród zachwycił jury także na szczeblu powiatowym, dzięki czemu zdobyła 2 miejsce!

Serdecznie gratulujemy pani Wiesławie zajęcia wysokiego miejsca i życzymy powodzenia w dalszym prowadzeniu pięknego ogrodu!

Materiał: UG Sicienko

Oceń artykuł: 20 17

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!