Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
15 czerwca 2022

Policja odwiedziła szkołę. Uświadamiała o zachowaniu bezpieczeństwa nad wodą

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

13 czerwca funkcjonariusze z Komisariatu Policji Bydgoszcz – Wyżyny kontynuowali działania w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą” i# odwiedzili uczniów z klas I–V ze Szkoły Podstawowej w Brzozie. Tematem spotkania były „Bezpieczne wakacje”.

Anna Noworyta i mł. asp. Tomasz Wożniak przestrzegali dzieci, aby duża ilość wolnego czasu nie przysłoniła im odpowiedzialnego myślenia i zdrowego rozsądku. Policjanci uświadamiali, jak ważne jest przestrzeganie podstawowych zasad bezpieczeństwa podczas zabawy nad wodą, w mieście czy na wsi. Wszystkim uczestnikom zostały przypomniane numery alarmowe oraz zwrócono uwagę na zagrożenia płynące z korzystania z internetu.

Jak się okazało, wszystkie przekazane informacje były tylko przypomnieniem i uporządkowaniem wiedzy, gdyż jak pokazały dzieci ich wiedza na temat bezpieczeństwa jest bardzo duża.

To nie koniec działań profilaktycznych w Brzozie, kolejne zaplanowane są na przyszły tydzień i obejmą uczniów z klas VI – VIII.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 5 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!