Dziś mamy 1 marca 2024, piątek, imieniny obchodzą:
02 sierpnia 2022

Polska na podium w Międzynarodowych Zawodach Sportowo-Pożarniczych!

fot. KM PSP Bydgoszcz

fot. KM PSP Bydgoszcz

Od 17 do 24 lipca 2022 roku w miejscowości Celje na Słoweni odbywała się 17 Olimpiada Pożarnicza CTIF, w# której wzięły udział reprezentacje z 25 krajów, łącznie około 3000 sportowców.

Jednym z reprezentantów Polski PSP w sporcie pożarniczym był funkcjonariusz KM PSP w Bydgoszczy mł. asp. Michał Erdmański.

W pierwszym dniu startów reprezentacja Polski zmagała się w konkurencji wspinanie przy użyciu drabiny hakowej na 3 piętro wspinalni uzyskując 2 miejsce. W 2 dniu zawodów przeprowadzono konkurencję: sztafeta pożarnicza 4x100m z przeszkodami. Polska z czasem 60,66 zajęła 3 miejsce. Dzień trzeci to to konkurencja: 100 metrów pożarniczy tor przeszkód, w którym reprezentacja Polski z czasem 103,90 zajęła 2 miejsce. Ostatni dzień zmagań to ćwiczenie bojowe, w którym nasza reprezentacja zajęła 2 lokatę.

W klasyfikacji ogólnej Reprezentacja Polski zajęła 2 miejsce. Gratulujemy !!!

Materiał: KM PSP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 12 12

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!