Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
30 września 2021

Przypominali m.in. o odblaskach. Policyjne działania na drogach

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Profilaktycy z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Wyżyny odwiedzili wraz z# Polfinkiem uczniów Szkoły Podstawowej w Nowej Wsi Wielkiej. Cekem spotkania była kontynuacja akcji "Bezpieczna droga do szkoły z Polfinkiem".

Policjanci przeprowadzili zajęcia skierowane do uczniów klas I i II mające na celu pokazanie oraz utrwalenie zasad związanych z bezpieczną drogą do szkoły. Dzięki pomocy Polfinka każdy z uczestników spotkania przeszedł przez ulicę korzystając z przejścia dla pieszych.

Ponadto, spotkanie było doskonałą okazją na zwrócenie najmłodszym uwagi jak ważne na drodze są odblaski, które wpływają na poprawę naszego bezpieczeństwa.

Po zakończonych zajęciach dzieci zapozowały do pamiątkowedo zdjęcia z maskotką policyjną, która niewątpliwie wzbudziła w nich bardzo duże zainteresowanie.

Materiał: KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 8 5

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!