Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:
15 września 2022

Seniorzy rzucili wszystko i pojechali w Bieszczady. Jak się tam bawili?

fot. GOK w Nowej Wsi Wielkiej

fot. GOK w Nowej Wsi Wielkiej

Seniorzy z Nowej Wsi Wielkiej i Brzozy brali udział w wycieczce w# Bieszczady. Z uwagi na duże zainteresowanie odbyła się w dwóch terminach: od 27 sierpnia. do 2 września oraz 4 września do 10 września.
Program wycieczki był bardzo interesujący. Seniorzy zwiedzili Oblęgorek, muzeum H. Sienkiewicza, Jaskinie „Raj” koło Kielc, Łysą Górę – Św. Krzyż. Kolejnym przystankiem był Sandomierz i szukanie śladów Ojca Mateusza. Rzeszów – kolejny przystanek i spacer po mieście z przewodnikiem, następnie siedziba Lubomirskich i Potockich. Następnie dojechaliśmy do Soliny, zakwaterowaliśmy się i zjedliśmy obiadokolację. Kolejny dzień to spacer na Połoninę Caryńską i wypady w piękne, bieszczadzkie okolice: Myczkowiec, Lesko Zagórze, Sanok. Odbyliśmy też w Solinie rejs statkiem po jeziorze Solińskim. Najnowszą atrakcją Soliny jest kolejka gondolowa, podróż gondolą i podziwianie widoków. Kolejny dzień to wizyta w Krasiczynie połączone ze zwiedzaniem zamku i parku, Przemyśl miasto siedmiu wzgórz zwiedzanie miasta. Powrót do Soliny wieczorne spacery po Solinie. I tak dobiegła końca Bieszczadzka eskapada zmęczeni, ale zadowoleni z wyjazdu i programu, jaki ułożyła Pani Grażyna. Bezpieczny transport zapewniła Firma TRANS-BUS.
 
Materiał: Czesław Lipka – GOK w Nowej Wsi Wielkiej/red.
Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!