Dziś mamy 10 grudnia 2023, niedziela, imieniny obchodzą:
13 listopada 2023

Święto Gęsi na Krajnie. Impreza przyciągnęła całe rodziny

fot. PN

fot. PN

W sobotę, 11 listopada od rana w Minikowie odbywało się "Święto Gęsi na Krajnie". Podobnie jak w ubiegłych latach dopisali zarówno wystawcy jak i zwiedzający.

Organizatorem "Święta Gęsi na Krajnie" już po raz szósty był Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie. Impreza przyciągnęła całe rodziny. Na uczestników czekały wyborne potrawy z gęsiny od lokalnych wytwórców. Tradycyjnie można było zakupić żywność regionalną min. miody i produkty pszczele, wszelkiego rodzaju produkty ekologiczne i lokalne oraz rośliny. Nie zabrakło stoisk twórców ludowych. Prezentowana była również mała architektura ogrodowa. Atrakcje czekały także na najmłodszych.

Oceń artykuł: 7 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!