Dziś mamy 24 maja 2022, wtorek, imieniny obchodzą:
26 października 2021

Tenisiści nadal w formie. Wyniki mistrzostw powiatu w ramach licealiady

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

22 października 2021 r. w Solcu Kujawskim rozegrano# Mistrzostwa Powiatu Bydgoskiego w tenisie stołowym drużynowym dziewcząt i chłopców w ramach Licealiady. W rozgrywkach udział wzięły Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Solcu Kujawskim oraz Zespół Szkół Agro Ekonomicznych w Karolewie.

W rywalizacji dziewcząt najlepsze okazały się zawodniczki reprezentujące ZSOiZ Solec Kujawski, które w obu swoich meczach pokonały w stosunku po 3:0 ZSAE Karolewo oraz drugi zespół ZSOiZ Solec Kujawski. Wicemistrzem zostały dziewczęta z Karolewa po wygranej 3:0 z ZSOiZ II. W kategorii chłopców również najlepsi okazali się gospodarze, czyli ZSOiZ Solec Kujawski, również po wygranych 3:0 z ZSAE Karolewo oraz drugim zespołem ZSOiZ Solec Kujawski.

Drugie miejsce przypadło drużynie z Karolewa po wygranej 3:0 z rezerwami ZSOiZ. Zwycięzcy zdobyli prawo występów w ćwierćfinale wojewódzkim, który odbędzie się w na początku listopada w Bydgoszczy. Organizatorem Mistrzostw Powiatu był Uczniowski Klub Sportowy „Top”. Drużyny udekorowane zostały pucharami, medalami, dyplomami oraz upominkami. Ponadto wszyscy zawodnicy otrzymali napoje i słodycze – wszystko ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy.

Materiał: UG w Solcu Kujawskim

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!