Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
17 czerwca 2024

II Zlot Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych. Zakole Dolnej Wisły

fot. Lokalna Grupa Działania

fot. Lokalna Grupa Działania "Zakole Dolnej Wisły" / OSP Dąbrowa Chełmińska

W dniach 14 - 16 czerwca br. w Dąbrowie Chełmińskiej odbył się trzydniowy "II Zlot #Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych Zakola Dolnej Wisły. Trzydniowy obóz jednoczący dzieci i młodzież ze wszystkich naszych gmin!

Dzieci i młodzież miały możliwość integracji oraz uczestnictwa w licznych szkoleniach z zakresów niezbędnych w pożarnictwie zdobywając cenną wiedzę i umiejętności.

To wszystko nie byłyby możliwie gdyby nie Druhowie i Druhny z Ochotnicza Straż Pożarna w Dąbrowie Chełmińskiej oraz sztab osób zaangażowanych w stworzenie dzieciom i młodzieży tej strażackiej przygody. To oni podjęli się organizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia, którego mamy radość i zaszczyt być współorganizatorem.

W uroczystym otwarciu zlotu wzięła udział Radna Powiatu Mariola Górecka.

Gratulujemy organizatorom doskonałej organizacji wydarzenia, które dostarczyło uczestnikom cenną wiedzę.Takie inicjatywy są niezwykle istotne dla rozwoju młodego pokolenia.

Wielkie brawa dla OSP Dąbrowa Chełmińska, wielkie brawa dla naszych Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych i ich opiekunów za przygotowanie dzieci i młodzieży do obozu.

Wspaniale, że Idea integracji naszych zakolowych MDP, jaką rozpoczęliśmy rok temu w Kijewie Królewskim nie była tylko jednorazowym zrywem i dzięki wsparciu wspaniałych, zaangażowanym ludzi jest kontynuowana.

Materiał: Powiat Bydgoski

Oceń artykuł: 42 49

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!