Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:
07 maja 2024

Ogólnopolski Turniej BRD. Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

W minionym tygodniu, w Szkole Podstawowej w Kozielcu, odbył się etap powiatowy #Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Do turnieju przystąpiły cztery drużyny z trzech szkół podstawowych. Rywalizacja była zacięta.

Do turnieju przystąpiła Szkoła Podstawowa z Borówna, którą reprezentowały dwie drużyny, każda w swoich kategoriach wiekowych – młodszej i starszej. Szkoła Podstawowa nr 1 w Koronowie oraz Szkoła Podstawowa w Kozielcu wystawiły po jednej drużynie w kategorii starszej.

W grupie młodszej konkurencji nie było, jednak zawodnicy rywalizowali między sobą o zwycięstwo indywidualne.

Rywalizacja wśród grupy starszej była zacięta, jednak w konsekwencji wyłonili się zwycięzcy ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Koronowie, którzy już 10 maja sprawdzą swoje umiejętności na etapie okręgowym Turnieju BRD.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w dążeniu do obranych celów.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 13 16

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!