Dziś mamy 21 lipca 2024, niedziela, imieniny obchodzą:
06 października 2023

Niezawodni dzielnicowi z Koronowa. 45-latka odpowie przed sądem

fot. pow.

fot. pow.

Po raz kolejny potwierdziło się, że kluczowe znaczenie #ma wiedza dzielnicowych na temat rejonu służbowego i jego mieszkańców. Dzięki temu odpowiedzialności nie uniknie kobieta, która uszkodziła szyby w samochodzie marki Renault Trafic.

Policjanci rozpoznali na monitoringu 45-latkę, której jeszcze w tym samym dniu przedstawili zarzut zniszczenia mienia. Już w chwili składania zawiadomienia przez pokrzywdzoną, było wiadomo kto jest prawdopodobnym sprawcą.

Wczoraj (05.10.2023), chwilę przed 09:00, do Komisariatu Policji w Koronowie zgłosiła się pokrzywdzona, która oświadczyła, że jej pojazd marki Renault Trafic został dzień wcześniej uszkodzony przez nieznaną jej kobietę.
Właścicielka uszkodzonego pojazdu, podczas składania zawiadomienia, okazała policjantom zdjęcie z monitoringu. Chwilę później ze zdjęciem zapoznali się dzielnicowi, którzy od razu mieli pierwszy trop. Wszystko wskazywało na to, że była to znana im mieszkanka gminy Koronowo. Pozostało jedynie ustalić miejsce jej pobytu.

Dzięki bardzo dobremu rozpoznaniu, pół godziny później, dzielnicowi zatrzymali podejrzaną. 45-latka przyznała się mundurowym do zarysowania szyb w samochodzie, jednak nie potrafiła powiedzieć dlaczego to zrobiła.

Mieszkanka gminy Koronowo odpowie przed sądem za zniszczenie mienia. Grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz/ Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 49 52

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (1) Zgłoś naruszenie zasad

    • 0 (0)

    Stachu, w dniu 02-11-2023 14:22:56 napisał:

    Ale ruch na stronie, wiecznie zero komentarzy xd

    odpowiedz

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!