Dziś mamy 30 września 2022, piątek, imieniny obchodzą:
08 sierpnia 2022

Ku pamięci zmarłego kolegi. Strażacy uruchomili syreny

fot. KM PSP Bydgoszcz

fot. KM PSP Bydgoszcz

7 sierpnia 2022 roku o godz. 8:00 we wszystkich# Jednostkach Ratowniczo-Gaśniczych oraz jednostkach OSP oddano hołd funkcjonariuszowi Komendy Głównej Państwowej Straży Pożarnej, który zginął w wypadku podczas służby. Wyrazy współczucia do najbliższych kierują wszyscy funkcjonariusze i pracownicy cywilni Komendy Miejskiej PSP w Bydgoszczy.

Zdarzenie, o którym wspomina powyższy tekst, dotyczy tragicznej śmierci strażaka na terenie województwa dolnośląskiego. 5 sierpnia wybuchł pożar w zakładzie przetwórstwa tworzyw sztucznych, który zajmuje się produkcją paliw, w miejscowości Osła. Wzięło w akcji udział aż 33 zastępy w tym strażacy z Komendy Głównej PSP.

Podczas powrotu sił do jednostek doszło do wypadku samochodowego z udziałem wozu straży pożarnej z KG PSP. Na trzech wracających strażaków, dwóch zostało rannych, a trzeci poniósł śmierć.

Zdjęcia przedstawiają strażaków z powiatu bydgoskiego i miasta Bydgoszcz, którzy uczcili pamięć po zmarłym druhu

Materiał: KM PSP Bydgoszcz/red.

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!