Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:
19 października 2021

Nie było wolnej karetki. Pomocy kobiecie udzielili strażacy

fot. OSP w Solcu Kujawskim

fot. OSP w Solcu Kujawskim

Wczoraj o godzinie 16:40 nasza jednostka po raz kolejny została zadysponowana do# udzielenia kwalifikowanej pierwszej pomocy osobie w nagłej potrzebie.

Przy ulicy Powstańców w Solcu Kujawskim starsza kobieta przewróciła się na rowerze, w wyniku czego doznała urazu głowy oraz nogi.

Z uwagi na brak wolnego zespołu ratownictwa medycznego w okolicy, to właśnie straż pożarna została zadysponowana do udzielenia pierwszej pomocy.

Działaniem strażaków było opatrzenie rany oraz udzielenie wsparcia psychicznego poszkodowanej kobiecie do momentu przyjazdu Zespołu Ratownictwa Medycznego.

Kobieta po przebadaniu przez Ratowników Medycznych została przewieziona do jednego z bydgoskich szpitali.

Materiał: OSP w Solcu Kujawskim

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!