Dziś mamy 9 grudnia 2021, czwartek, imieniny obchodzą:
21 października 2021

XI Festiwal widzących duszą. "Muzyka otworzyła oczy" na niewidomych

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

fot. Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

16 i 17 października 2021 r. mieliśmy przyjemność gościć na# XI Festiwalu Widzących Duszą "Muzyka otwiera oczy", który odbył się pod Honorowym Patronatem Starosty Bydgoskiego Wojciecha Porzycha. Pierwszego dnia tj. 16 października odbyły się eliminacje w Otwartej Przestrzeni Światłownia.

Ich zmagania obserwowało jury pod kierownictwem Macieja Różyckiego. Po części konkursowej odbył się recital laureata z ubiegłego roku - Patrycji Malinowskiej z Płocka. Drugi dzień to koncert laureatów i gwiazdy Adrianny Biedrzyńskiej. Celem konkursu było promocja osób niedowidzących i niewidomych artystów. W tym roku wszyscy wykonawcy byli osobami niewidomymi.

Materiał: Starostwo Powiatowe w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 0 0

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!