Dziś mamy 19 czerwca 2024, środa, imieniny obchodzą:
04 czerwca 2024

Drogi Powiatu Bydgoskiego. "Trzeźwy kierujący"

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z wydziału ruchu drogowego bydgoskiej komendy miejskiej i podległych #komisariatów skontrolowali 2468 kierujących.

Wszystko w ramach przeprowadzonej wojewódzkiej akcji „Trzeźwy kierujący”. Spośród sprawdzonych pod kątem trzeźwości osób, jedna znajdowała się pod wpływem alkoholu.

W poniedziałek (03.06.2024) w godzinach 06:00 – 08:00 oraz 18:00 - 20:00 policjanci z bydgoskiej „drogówki” oraz podległych komisariatów przeprowadzili działania „Trzeźwy kierujący”. Celem takich akcji jest wyeliminowanie z ruchu osób, które wsiadają za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu, stwarzając realne zagrożenie bezpieczeństwa na drogach.

Funkcjonariusze, na ulicach Bydgoszczy oraz całego powiatu, kontrolowali trzeźwość kierowców wykorzystując do tego nowoczesne urządzenia Alco-Blow. W trakcie działań policjanci skontrolowali łącznie 2468 kierowców. Jeden z nich znajdował się pod wpływem alkoholu.

W dalszym ciągu apelujemy do kierowców o rozsądek, aby w żadnym wypadku nie wsiadali za kierownicę po zażyciu różnego rodzaju używek.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 4 4

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!