Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
23 stycznia 2023

Mieszkaniec odpowie za kradzież. Grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności

fot. KWP Bydgoszcz

fot. KWP Bydgoszcz

Policjanci z Białych Błot ustalili i zatrzymali 66-latka# podejrzanego o kradzież. Mężczyzna wykorzystując nieuwagę pokrzywdzonego ukradł skrzynkę z narzędziami. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj (22.01.2023) policjanci z Białych Błot ustalili, że na jednej z ulic gminy doszło do kradzieży skrzynki z narzędziami. Dokładnie do zdarzenia miało dojść w piątek (20.01.2023) na ulicy Hodowlanej w Białych Błotach. Tam sprawca pod nieuwagę pokrzywdzonego ukradł pozostawione na chodniku narzędzia. Funkcjonariusze zaczęli zbierać i analizować zebrane informacje. Trop doprowadził ich do jednego z mieszkańców Białych Błot.

Jeszcze tego samego dnia policjanci odwiedzili podejrzewanego w jego miejscu zamieszkania. 66-latek zaskoczony wizytą funkcjonariuszy przyznał się do kradzieży i oddał skradzione mienie warte blisko 1500 złotych. Policjanci przyjęli oficjalne zawiadomienie o popełnionym przestępstwie od pokrzywdzonego. Następnie na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego przedstawili 66-latkowi zarzut kradzieży. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Materiał: KWP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 13 15

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!