Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
27 marca 2024

Niespodziewana wizyta. Z życzeniami u policjantów

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Wczoraj (26.03.2024) policjantów z komisariatu w Fordonie, pełniących służbę w #Punkcie Przyjęć Interesantów w Dąbrowie Chełmińskiej, niespodziewanie odwiedzili uczniowie klasy 3 z Zespołu Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej, aby złożyć funkcjonariuszom życzenia z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Niecodzienni goście zawitali wczoraj do Punktu Przyjęć Interesantów Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon w Dąbrowie Chełmińskiej. Pełniących tam służbę policjantów odwiedzili uczniowie klasy 3 z Zespołu Szkół w Dąbrowie Chełmińskiej, aby złożyć funkcjonariuszom życzenia z okazji nadchodzących Świąt Wielkanocnych. Dzieci podarowały policjantom piękną, własnoręcznie robioną, kartkę z życzeniami. Dla dzielnicowych było to miłe zaskoczenie.

W ramach podziękowania policjanci pokazali gościom miejsce pracy oraz radiowóz. Oczywiście nie zabrakło dla gości słodkiego poczęstunku.

Dziękujemy dzieciom i ich opiekunom za taką miłą niespodziankę i również życzymy wszystkim Zdrowych i Pogodnych Świąt Wielkiej Nocy.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 8 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!