Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
27 lutego 2024

Policjanci poszukują 15-latka. Zaginął Patryk Zbigniew Felchner

fot. KMP w Bydgoszczy

fot. KMP w Bydgoszczy

Policjanci z komisariatu na bydgoskim Błoniu prowadzą poszukiwania 15-latka, który# wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił, ani nie nawiązał kontaktu z rodziną. Funkcjonariusze w tej sprawie ustalają świadków mogących przyczynić się do odnalezienia dziecka.

W niedzielę (25.02.2024) Komisariat Policji Bydgoszcz-Błonie został powiadomiony o zaginięciu:

Patryka Zbigniewa Felchner, lat 15, który 25 lutego 2024 roku wyszedł z miejsca zamieszkania w Bydgoszczy, przy ulicy Kanałowej i do chwili obecnej nie powrócił.

Rysopis zaginionego: wzrost 165 cm, włosy czarne, krótko obcięte, szczupła budowa ciała, bez kolczyków w częściach ciała

Znaki szczególne: tatuaż na prawej dłoni w kształcie węża koloru czarnego, posiada trzy blizny na szyi po kroplówkach po prawej stronie

Ktokolwiek zna miejsce pobytu 15-latka, bądź jest w posiadaniu jakichkolwiek informacji mogących mieć związek z tą sprawą proszony jest o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komisariatu Policji Bydgoszcz-Błonie przy ul. Broniewskiego 12 lub telefoniczny pod nr tel. 47 751 13 59/60 lub na numer alarmowy 112.

Materiał: mł. asp. Krzysztof Bratz / Zespół Komunikacji Społecznej KMP w Bydgoszczy

Oceń artykuł: 6 6

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!