Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
27 marca 2024

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Przyjrzyj się dobrze

fot. KMP Bydgoszcz

fot. KMP Bydgoszcz

Policjanci z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon zwracają się z prośbą o pomoc# w identyfikacji osoby przedstawionej na zdjęciach i filmie. Wszyscy, którzy rozpoznają mężczyznę, bądź posiadają jakiekolwiek informacje, proszeni są o kontakt osobisty lub telefoniczny z policjantami.

Kryminalni z Komisariatu Policji Bydgoszcz-Fordon prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży sprzętu elektronicznego, do której doszło w dniu 4 stycznia 2024 roku w jednym z marketów budowlanych w Bydgoszczy. Do sprawy został zabezpieczony monitoring, który zarejestrował wizerunek osoby podejrzewanej o popełnienie przestępstwa. Policjanci zbierają informacje mogące przyczynić się do identyfikacji mężczyzny przedstawionego na zdjęciach oraz nagraniu.

Wszelkie informacje dotyczące tej sprawy można przekazać osobiście w komisariacie policji przy ulicy Wyzwolenia 122 w Bydgoszczy lub telefonicznie pod numerem telefonu 47 751 58 16, a także całodobowo pod numerami 47 751 58 59/10 lub 112 powołując się na znak sprawy L.dz. IV Kr 519/24.

Materiał: KMP Bydgoszcz

Oceń artykuł: 8 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!