Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
28 marca 2024

XLIX Sesja Rady Powiatu Bydgoskiego. Ostatnie w tej kadencji

fot. Urząd Gminy w Sicienku

fot. Urząd Gminy w Sicienku

Dziś, 27 marca 2024 r., odbyła się XLIX Sesja Rady Powiatu Bydgoskiego. Było #to ostatnie w tej kadencji spotkanie radnych.

Tym razem radni spotkali się na terenie naszej gminy, a dokładniej w Sicienku. W sesji brał udział Wójt Piotr Chudzyński, który opowiedział o wydarzeniach aktualnie organizowanych przez nasz samorząd oraz zaproponował, do rozważenia przez radnych, koncepcję zmiany systemu planowania inwestycji powiatowych. Podziękował też członkom zgromadzenia za ich ciężką i, przede wszystkim, efektywną pracę oraz życzył im powodzenia w nadchodzących wyborach.

Materiał: Urząd Gminy w Sicienku

Oceń artykuł: 8 7

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!