Dziś mamy 23 kwietnia 2024, wtorek, imieniny obchodzą:
25 marca 2024

Marzenia się spełniają. Robert Lewandowski otrzymał "złotą" piłkę

fot. Świat Zapałek Przemysława Kozłowskiego / Urząd Gminy Sicienko

fot. Świat Zapałek Przemysława Kozłowskiego / Urząd Gminy Sicienko

Artysta Przemysław Kozłowski osobiście wręczył kapitanowi reprezentacji Polski niezwykły #prezent. Złota piłka wykonana z zapałek wywarła na Robercie Lewandowskim ogromne wrażenie.

Do spotkania artysty pochodzącego z Grzecznej Panny i Roberta Lewandowskiego doszło na marcowym zgrupowaniu reprezentacji Polski. Przemysław Kozłowski wykonał dla swojego idola piłkę z 4718 zapałek. W ten sposób podziękował "Lewemu" za pomoc i wsparcie osób niepełnosprawnych. - Jestem pod wrażeniem jakości wykonania. Jest to bardzo solidne - stwierdził Robert Lewandowski podczas wręczania prezentu. Piłkarz odwdzięczył się za ten wyjątkowy gest. Przekazał panu Przemysławowi swoją nową koszulkę reprezentacji z autografem.

Przemysław Kozłowski stworzył wyjątkową piłkę jeszcze w minionym roku. Pisaliśmy o tym tutaj. Jej wykonanie zajęło mu 308 godzin. - Jak jechałem do Watykanu to usłyszałem, że Robert Lewandowski jest nominowany do Złotej Piłki i był faworytem. Potem okazało się, że jej nie otrzymał i we mnie nastąpiła taka złość, przykro mi było. Postanowiłem, że coś wykombinuję - powiedział Przemysław Kozłowski.


Choć Robert Lewandowski zdobył już w swojej karierze wiele nagród i trofeów, to piłka z zapałek była dla niego z pewnością szczególną i miłą niespodzianką. - Marzenia się spełniają - skomentował spotkanie z piłkarzem Przemysław Kozłowski. Artysta nie ukrywa swojej radości i satysfakcji. - Nie spodziewałem się, że Robertowi tak spodoba się piłka. Dla mnie to osoba, która jest nie tylko wielkim sportowcem, ale jeszcze większym człowiekiem, bo ma ogromne serce dla osób niepełnosprawnych, takich jak ja - podsumował.

Oceń artykuł: 7 8

Czytaj również

udostępnij na FB

Komentarze (0) Zgłoś naruszenie zasad

Uwaga! Internauci piszący komentarze na portalu biorą pełną odpowiedzialność za zamieszczane treści. Redakcja zastrzega sobie jednak prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania, jeżeli uzna, że nie są zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszać normy prawne i obyczajowe. Pamiętaj! -pisząc komentarz, anonimowy jesteś tylko do momentu, gdy nie przekraczasz ustalonych zasad.

Komentarze pisane WIELKIMI LITERAMI będą usuwane!

Dodaj komentarz

kod weryfikacyjny

Akceptuję zasady zamieszczania opinii w serwisie
Komentarz został dodany. Pojawi się po odświeżeniu strony.
Wypełnij wymagane pola!